444 0 119
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Decor Yapı Hakkında

GENEL MERKEZ

Genel Merkez Ümraniye/İSTANBUL

Bugüne  kadar  39  şehirde  476.840  farklı  ev,  16.870.084 m²  duvar  Decor  Yapı  ile  yenilendi!

Boya Badana İşlerinizde Decor Yapı Kalitesi

 Dekor Yapı alanında uzman kadrosu ile 39 farklı şehirde boya badana işlerinizde sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır. Çevrenizden aldığı boya hizmeti ile ilgili sıkıntı yaşadığını söyleyen, memnuniyetsizliğini dile getiren kişilere illa ki rastlamışsınızdır. Bu tarz mağduriyetler yaşamamak adına, siz de boya badana işlerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir firma arayışı içinde iseniz Decor Yapı ihtiyacınız olan yerdir.

Bizimle iletişime geçmek için 444 0 119 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek belirtmiş olduğunuz talep ile birlikte müşteri kaydınızı oluşturan uzmanlarımız, verilecek hizmet hakkında sizlere detay vermek ve keşif yapmak için hizmeti almak istediğiniz adrese gelirler. Uzmanlarımız keşif yaptıktan ve ihtiyacınız olan hizmetleri belirledikten sonra, alacağınız hizmetleri içeren detaylı bir sözleşme yazarlar. Sözleşme yapıldıktan sonra sizin yapmanız gereken tek şey Filli Boya, Marshall, Polisan ve Dyo firmalarından dilediğiniz firmanın renk kartelasından renk seçimi yapmaktır. Hizmetimize başlamamızı istediğiniz tarihi bize iletmenizle birlikte, alanında uzman ekibimiz gerekli çalışmalara anlaşmış olduğumuz tarihte başlayacaklardır.

Alanında uzman kadromuz, seçmiş olduğunuz marka ve renk ile birlikte gerekli ekipman teminini sağlayıp istediğiniz tarihte çalışmalara başlamak için adresinizde bulunurlar. Örneğin iç mekân boyama işlemi sırasında meydana gelebilecek olumsuz durumları önlemek adına ekibimiz eşyalarınızı muhafaza edip gerekli çalışmalara başlayacaklardır.

Ekibimiz çalışmalarını tamamladıktan sonra, uzmanlarımız eşliğinde çalışmanın yapıldığı mekanınızı incelemenizin ardından, hiçbir sorun kalmadığı taktirde sözleşmemizde yazan miktarın ödemesi ekibimiz tarafından kredi kartı veya nakit olarak alınır. Yapmış olduğumuz iş ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğinizin olduğu durumlarda, ekibimiz sizden bir ödeme talep etmeyecektir. Hizmet süreci boyunca yapmış olduğunuz ödemeler ile ilgili SMS yolu ile sizlere bilgilendirme yaparız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan 320,392 farklı eve hizmet vermiş olan Decor Yapı her geçen gün büyüyen memnun müşteri ağı ile çalışmalarına devam etmektedir. Memnun olmadığınız işlerde sizlerden ücret talep etmeyen firmamız Türkiye’nin önde gelen boya markaları ile çalışmaktadır. Boya badana işlerinizde, Decor yapı alanında uzman kadrosu ile sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.