444 0 119
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Boya Nasıl yapılır

BOYA NASIL YAPILIR?

Evinizin atmosferini etkileyen önemli unsurlardan biri duvar boyasıdır. Duvar boyası rengi ve dokusu ile evinizin enerjisini anında değiştirebilecek güce sahiptir. Evinizin atmosferini bu denli etkileyecek olan bir konuda, kaliteli hizmet almanız oldukça önemlidir. Bu yazımızda 39 şehirde alanında uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermekte olan Boya Badana İşlerinizde Decor Yapı Kalitesi

Eviniz veya herhangi bir yer için boya badana işlerinde sizlere yardımcı olacak doğru firmayı aradığınızı düşünelim. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ekibimiz sizinle uygun bir zaman belirledikten sonra, hizmet almak istediğiniz noktaya gelecekler ve gerekli incelemeleri yerinde yapacaklardır. Yaptıkları incelemeler neticesinde sizlere en ucuz boyama diyebileceğiniz bir fiyat teklifi sunduktan sonra, anlaşıldığı takdirde çalışmalara başlamaktadır. Bu aşamada sizlerin üzerine düşen tek görev ülkemizdeki ünlü boya firmaları ( Marshall, filli boya, jotun, Polisan) ile çalışan Decor Yapı boya kataloğundan istediğiniz rengi seçmektir. Bunun devamında sizlerin tek yapması gereken, teslim tarihini beklemek olacaktır.

Decor Yapı için öncelikli olan sizlerin memnuniyetidir, evinizdeki eşyalarınızda herhangi bir lekelenme meydana gelmemesi için öncelikle evinizdeki bütün eşyalarınızı koruma brandaları ile kaplayarak eşyalarınızın lekelenmesinin önüne geçiyoruz. Seçmiş olduğunuz boyanın cinsine göre boya/badana işlemleri sırasında kullanacağımız fırça ve rulo seçimini ekibimiz yapmaktadır.

Boyama çalışmalarımızın ilk adımını astar atmak oluşturmaktadır. Duvarınızın önceki boyası ile bir tampon alanı olduğunu söyleyebileceğimiz astar boyalar nem geçmesini azaltmaktadır ve bu sayede duvarlarınızı sağlıklı görünmesini sağlamaktadır. Boyama çalışmaları sırasında kolay bir uygulama yapılmasını sağlayan boya elekleri oldukça kurtarıcı ürünlerdir. Boya elekleri kadar önemli olan bir nokta ise oyun işlemi yapılırken fırçanın hep aynı yöne doğru sürülmesidir. Ustalarımız senelerin verdiği deneyimle duvar boyanızı özenle yapar ve işinizi zamanında teslim ederler.

Alanında uzman kadrosu ile uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan Dekor Yapı ile yüksek kaliteli boya badana hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizden gerekli iletişim bilgilerini alarak, bize ulaşabilirsiniz.